• Ana Sayfa
  • KURUMSAL EĞİTİMLERİN 5 ÖNEMLİ FAYDASI

KURUMSAL EĞİTİMLERİN 5 ÖNEMLİ FAYDASI

Eğitim Danışmanlığı

Yaşadığımız sürece hangi sektörde / konumda olursak olalım, hangi başarılara imza atmış olursak olalım öğrenmeye devam ediyoruz.

Kurumsal kimliğinizin beklentilerine uygun olarak seçebileceğiniz kurumsal eğitimler, şirketinizi daha ileriye taşıyacak, başarı grafiğinizi yükseltecek, organizasyonel yapınızı güçlendirecektir.

1- Yönetici Geliştirme Programları ile Başarınızı Arttırın
Kurumsal Eğitimlerden biri olan, İletişim becerileri, etkin zaman yönetimi, stres yönetimi, duygusal zeka ve motivasyon geliştirme, inovasyon, liderlik ve etkin yöneticilik gibi birçok konuda Yönetici Geliştirme Programları ile başarınızı arttırın.

2- Pazarlama ve Satış Yönetimi ile Satış Grafiğinizi Yükseltin
Kurumsal Eğitim dendiğinde ilk akla gelenlerden olan; Temel satış becerileri, kurumsal iletişim ve pazarlama yönetimi, pazarlama stratejileri, satış teknikleri, pazarlama iletişimi gibi önemli konularda alacağınız hizmet, pazarlama ve satış yönetimi ile ekibinizin satış grafiğinin yükselmesine yardımcı oluyor.

3- Muhasebe ve Finans Yönetimi ile Finansal Kontrole Sahip Olun
Kurumsal Eğitimler içerisinde finans alanı çok önemlidir. Finansal risklerin yönetimi, muhasebe ve vergi hukuku, bütçe yönetimi ve finansal kontrol, Uluslararası Finansal Raporlama Standartları (UFRS) Eğitimi, Muhasebe ve Finans Yönetimi ile Finansal kontrole sahip olabilirsiniz.

4- Kurum Kültürü ve Kurumlaşma ile Güçlü Bir Zemin Yaratın
Kurumsal Eğitim konuları Kurum Kültürü ve Kurumsallaşmayı da kapsamaktadır. Stratejik planlama ve stratejik yönetim, Süreç yönetimi ve yeniden yapılanma, Hedeflerle yönetim, Sürdürülebilir müşteri ilişkileri yönetimi / CRM, Operasyonel risk analizi ve yönetimi gibi konularda alacağınız eğitimler ve Kurum Kültürü ve Kurumsallaşma ile şirketinizi geleceğe güçlü bir şekilde taşıyabilirsiniz.

5- İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim ile Profesyonel Ekibinizi Oluşturun
Kurumsal Eğitimler İK için olmazsa olmazlar arasındadır. İnsan Kaynakları ve Yetenek Yönetimi, Yetkinlik Bazlı Ücret Sistemi Kurma ve Yönetme, Müzakere Teknikleri ve Yetkinliklerin Analizi, Kariyer Planlama ve Yetenek Yönetimi, Eğiticinin Eğitimi, Etkin Sunum Becerileri gibi konularda alacağınız eğitimler ile İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim ile profesyonel ekibinizi oluşturabilir, çok daha ileri başarılara imza atabilirsiniz.Siz de KRC Yönetim Danışmanlık  Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için +90 216 4747426 / +90 530 5802480 numaralı telefonlarımızdan ya da info@krcyonetim.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. 


Twitter

Facebook

Linkedin