• Ana Sayfa
  • Verimli Bir İş Günü İçin Tüyolar

Verimli Bir İş Günü İçin Tüyolar

Yönetim Danışmanlığı

Biten bir çalışma günü ardından keyifsiz hissettiğiniz, verimli çalışamadığınızı düşündüğünüz oldu mu? 

Bir çoğumuzun başına sıklıkla ya da ender de olsa gelen verimsiz çalışmayı dönüştürebileceğiniz bazı ipuçları…

- Check List

Düzenli listeler yapmak, yapılacaklar listenizi güncel tutmak, önceliklerinizi belirlemek adına size hem zaman kazandıracak hem de gün sonunda çalışmanızı verimli olarak tamamlatacaktır.

- Kısa Molalar

Yapılan araştırmalar 52 dakikalık odaklı bir çalışma sonrası 17 dakika ara vermenin ve bu periyodda çalışmanın iş günü verimliliğini arttırdığını göstermektedir.

- Liste Dışı Çalışma

Check listinizde yer almayan ama o an aklınıza gelen, yapılması sizin genel çalışmanızı rahatlatacak bir iş olduğunda bunu ertelemeyin ve aklınıza geldiği ilk an yapın. Bu gün sonunda kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak ve yaratıcılığınızı da arttıracaktır.

- Ödül Yöntemi

Hangi yaşta olursak olalım kendimizi ödüllendirmenin hem iş motivasyonumuzu hem de yaşam başarımızı arttırdığını farketmişizdir. Siz de yoğun bir çalışma günü sonrası kendinizi ödüllendirmek için sevdiğiniz bir arkadaşınızla vakit geçirebilir, sizi mutlu eden bir zaman dilimi yaratabilirsiniz.


Siz de KRC Yönetim Danışmanlık  Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için +90 216 4747426 / +90 530 5802480 numaralı telefonlarımızdan ya da info@krcyonetim.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. 


Twitter

Facebook

Linkedin