İK Danışmanlığı

İK Danışmanlığı

İnsan Kaynakları Projelerinin esasını, İnsan ve Bilgi Kaynaklarının verimli, etkin ve doğru kullanımı, firma için ciddi ve vazgeçilemez bir kaynak yönetimi olarak ele alınması oluşturur. 


İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIĞI


Öncelikle mevcut durumdaki ihtiyaçlar ve eldeki veriler kıyaslanarak, Optimum İnsan ve Bilgi Kaynakları Yönetiminin seviyesi, bir anlamda İnsan Kaynaklarında kapasite kullanma ölçeği belirlenir.

Daha sonraki sürecimizde, mevcut yapıdan geleceğin ihtiyaçlarına yetebilecek bir organizasyona dönüşüm ele alınmaktadır. Yani, bu günkü mevcut yapının daha ne kadar süreyle gidebileceği ve Organizasyonel değişime duyulan ihtiyaç zamanını belirlemektir.


İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIĞI


Sonraki süreçlerde İş Sonuçları, Yeni ürün stratejileri, Araştırma-Geliştirme faaliyetleri, Pazarlama ve Pazar aktiviteleri, Kalite Yönetimi, Müşteri İlişkileri, Mali Ölçek ve Mali Disiplin konularının yanında İnsan ve Bilgi kaynaklarının nasıl bir harmoni ile yönetileceği önemli bir değere sahip olmaktadır. İşte bu çerçevede Organizasyonel Gelişimin planlarına başlamış oluyoruz.


İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIĞI


Kurumların gelecek planlarındaki tüm projelerinde, Organizasyonel Yapının ve Organizasyonel ihtiyaçların da yer alması, İnsan kaynaklarının bu günden başlayan bir Geliştirme ve İyileştirilme sürecine girmesinin gerekliliğini ortaya koymaktadır.

Kurumlara, İnsan Kaynakları ve Organizasyonel değişim destek projelerimizde, İnsan ve Bilgi kaynaklarının geliştirilmesi, geleceğin organizasyonlarına hazırlanması, Stratejik ve fark yaratan projelere entegrasyonu gibi, Yönetim kademelerinin önemli projelerine çözüm üretilmektedir. 


Diğer İK Hizmetlerimiz için tıklayınız;

Personel Seçme ve Yerleştirme

Bordrolama Hizmetlerimiz

Dönemsel Eleman İstihdamı

KRC İnsan Kaynakları


Siz de KRC İK Danışmanlık Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için +90 216 4747426 / +90 530 5802480 numaralı telefonlarımızdan ya da info@krcyonetim.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
Twitter

Facebook

Linkedin