Kurumsal Eğitimler

Kurumsal Eğitimler / Eğitim Danışmanlığı


KURUMSAL EĞİTİM DANIŞMANLIĞI


KRC Olarak, Kurumsal Kimliğin beklentilerine uygun eğitimleri düzenlemek için, her bir organizasyonun, kendine has yapısını inceleyip, iç işleyişine ait detayları iyi analiz etmeyi, iş süreçlerinin geçmişte üstlendiği değerleri ve gelecek zaman dilimindeki hedeflerini dikkate almayı EĞİTİM ve KİŞİSEL Gelişim programlarımızın öncelikli temel verileri olarak kabul ediyoruz. 


KURUMSAL EĞİTİM DANIŞMANLIĞI


KRC Eğitim ve Kişisel gelişim uygulamaları olarak;

-  Organizasyonel ve Kişisel Gelişim, Liderlik, Kaynak Yönetimi, Çatışma Yönetimi, Sürekli Gelişim gibi konu başlıklarındaki eğitimlerin Planlanmasını, Uygulanmasını, Gerçekleştirilen her bir eğitimin etkinliğinin ölçülmesini sağlayabilecek Yetkinlik Bazlı eğitim projeleri gerçekleştirmekteyiz.

-  Eğitim projelerini ele alırken, gerekli Kurumsal Özellikleri, Konunun önem derecesine ait Hassasiyeti, Organizasyonel Yapının detaylarını hatta zıt kutuplardaki sinerjiyi inceleyerek projenin kapsamını tamamlıyoruz.

-  Kurumların, Organizasyonel yapının ve kişilerin, Yetkinlik bazlı eğitimlerinin planlanması, uygulanan eğitimlerin analizlerinin yapılması ve etkinlik ölçümleri sonunda sisteme bağlamayı, Organizasyonel Gelişim süreci ile ilişkilendirmeyi sağlıyoruz.

Siz de KRC Eğitim Danışmanlığı Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için bize 0.216.474 74 26 numaralı telefonumuzdan ya da info@krcyonetim.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz için tıklayınız;

Yönetici Geliştirme Programları / KRC Eğitim Danışmanlığı / Kurumsal Eğitimler                      İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim Eğitimleri / KRC Eğitim Danışmanlığı / Kurumsal Eğitimler


Kurum Kültürü ve Kurumsallaşma Eğitimleri / KRC Eğitim Danışmanlığı / Kurumsal Eğitimler                       Pazarlama ve Satış Yönetimi Eğitimleri / KRC Eğitim Danışmanlığı / Kurumsal Eğitimler


Finans Yönetimi Eğitimleri / KRC Eğitim Danışmanlığı / Kurumsal Eğitimler
                      Kurumlara Özel Eğitimler / KRC Eğitim Danışmanlığı / Kurumsal Eğitimler


Kurumlara Özel Eğitimler / KRC Eğitim Danışmanlığı / Kurumsal Eğitimler
       

KRC Yönetim Danışmanlık
Yönetim Danışmanlığı
Kurumsal Eğitimler
Kurumlara Özel Eğitim
Eğitim Danışmanlığı
Kalite Danışmanlığı
İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Danışmanlığı
UR-GE Projeleri
UR-GE Projeleri Danışmanlığı
UR-GE Danışmanlığı
Bordrolama Hizmetleri
Finansal Danışmanlık
Finans Danışmanlığı
Kurumsal Gelişim Danışmanlığı
Audit (Denetim) Hizmetleri
Mali Müşavirlik
Mali Müşavirlik Hizmetleri
Mali Müşavirlik Danışmanlığı
Aile Anayasası

           
PAYLAŞ :
ETİKETLER : , , , , , , , ,

Linkedin

Facebook

Twitter

Sosyal Medya

Bizi sosyal mecralardan takip edin.