İK Danışmanlığı

İK Danışmanlığı / İnsan Kaynakları Danışmanlığı

İnsan Kaynakları Projelerinin esasını, İnsan ve Bilgi Kaynaklarının verimli, etkin ve doğru kullanımı, firma için ciddi ve vazgeçilemez bir kaynak yönetimi olarak ele alınması oluşturur. 


İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIĞI

Öncelikle mevcut durumdaki ihtiyaçlar ve eldeki veriler kıyaslanarak, Optimum İnsan ve Bilgi Kaynakları Yönetiminin seviyesi, bir anlamda İnsan Kaynaklarında kapasite kullanma ölçeği belirlenir.

Daha sonraki sürecimizde, mevcut yapıdan geleceğin ihtiyaçlarına yetebilecek bir organizasyona dönüşüm ele alınmaktadır. Yani, bu günkü mevcut yapının daha ne kadar süreyle gidebileceği ve Organizasyonel değişime duyulan ihtiyaç zamanını belirlemektir.

İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIĞI

Sonraki süreçlerde İş Sonuçları, Yeni ürün stratejileri, Araştırma-Geliştirme faaliyetleri, Pazarlama ve Pazar aktiviteleri, Kalite Yönetimi, Müşteri İlişkileri, Mali Ölçek ve Mali Disiplin konularının yanında İnsan ve Bilgi kaynaklarının nasıl bir harmoni ile yönetileceği önemli bir değere sahip olmaktadır. İşte bu çerçevede Organizasyonel Gelişimin planlarına başlamış oluyoruz.
İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIĞI

Kurumların gelecek planlarındaki tüm projelerinde, Organizasyonel Yapının ve Organizasyonel ihtiyaçların da yer alması, İnsan kaynaklarının bu günden başlayan bir Geliştirme ve İyileştirilme sürecine girmesinin gerekliliğini ortaya koymaktadır.

Kurumlara, İnsan Kaynakları ve Organizasyonel değişim destek projelerimizde, İnsan ve Bilgi kaynaklarının geliştirilmesi, geleceğin organizasyonlarına hazırlanması, Stratejik ve fark yaratan projelere entegrasyonu gibi, Yönetim kademelerinin önemli projelerine çözüm üretilmektedir.


Siz de KRC Yönetim Danışmanlık Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için bize 0.216.474 74 26 numaralı telefonumuzdan ya da info@krcyonetim.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.Diğer İK Hizmetlerimiz için tıklayınız;
 
 
İK Danışmanlığımız  

Personel Seçme ve Yerleştirme Süreç Danışmanlığı


Bordrolama Hizmetlerimiz


Dönemsel Eleman İstihdamı
 

KRC Yönetim Danışmanlık
Yönetim Danışmanlığı
Kurumsal Eğitimler
Kurumlara Özel Eğitim
Eğitim Danışmanlığı
Kalite Danışmanlığı
İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Danışmanlığı
Bordrolama Hizmetleri
Finansal Danışmanlık
Finans Danışmanlığı
Kurumsal Gelişim Danışmanlığı
Audit (Denetim) Hizmetleri
Aile Anayasası
PAYLAŞ :
ETİKETLER : , , , , , , ,

Linkedin

Facebook

Twitter

Sosyal Medya

Bizi sosyal mecralardan takip edin.