HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA KRC Yönetim


KRC Yönetim Denetim Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti. 2009 yılında; KOBİ’ler ve Aile Şirketleri başta olmak üzere, tüm işletmelerimizin; misyonlarından - vizyonlarına doğru, mevcut durum analizlerine dayalı olarak geleceklerinin planlanması ve “Daha sağlam + Daha sağlıklı + Daha karlı” hale gelebilmeleri için, tüm performanslarının izlenerek, stratejik planlamalara dayalı kurumsallaşma projeleri geliştirmek üzere, Sn. H. Sefa Karahan önderliğinde yola çıkmıştır.

Kurulduğu günden bu yana da; Yönetim Danışmanlığı, Yatırım ve Finans Danışmanlığı, İnsan Kaynakları Danışmanlığı, Kurumsal Check Up, Aile Şirketleri ve Aile Anayasası, Kurumsal Eğitimler, Ur-Ge Projeleri, ERP Süreç Danışmanlığı, AVM Ciro Denetimleri, Bordrolama Hizmetleri, Mali Müşavirlik, Bağımsız Denetim, Yurtiçi ve Yurtdışı Şirket Kurulumları gibi konularda, siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.


Siz de KRC Yönetim Danışmanlık Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için +90 216 4747426 / +90 530 5802480 numaralı telefonlarımızdan ya da info@krcyonetim.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. 


Twitter

Facebook

Linkedin